Váš reklamní servis


Na tomto webu je téměř 4000 perokreseb. Pokud jste narazili na takovou, která by vás potěšila například na tričku, hrníčku, mikině..., stačí přejít na náš e-shop a vyplnit objednávku (velikost, barvu trička, adresu...). Do poznámky vložit odkaz na poptanou ilustraci která je na těchto stránkách a není zařazena na e-shopu. Cena bude stejná jako položka na e-shopu.


 Odkaz na e-shop je vendyshop.cz 
 

JCB Fastrac

Perokresba © Miroslav Vomáčka

JCB Fastrac je řada traktorů, které vyrábí britská společnost JCB. Tyto traktory se vyznačují vysokou rychlostí, pohodlím a všestranností. JCB Fastrac traktory mají jedinečnou konstrukci s plně odpruženým rámem, čtyřmi stejně velkými koly a brzdami na všech kolech. Díky tomu mohou jet až 70 km/h na silnici a zvládat i náročný terén. JCB Fastrac traktory jsou vhodné pro různé druhy práce, jako je orba, setí, sklizeň, doprava nebo komunální služby.

je řada traktorů, které vyrábí britská společnost JCB. Tyto traktory se vyznačují vysokou rychlostí, pohodlím a všestranností. JCB Fastrac traktory mají jedinečnou konstrukci s plně odpruženým rámem, čtyřmi stejně velkými koly a brzdami na všech kolech. Díky tomu mohou jet až 70 km/h na silnici a zvládat i náročný terén. JCB Fastrac traktory jsou vhodné pro různé druhy práce, jako je orba, setí, sklizeň, doprava nebo komunální služby.

Foto: 
JCB Fastrac - perokresba Miroslav Vomáčka
JCB Fastrac - perokresba Miroslav Vomáčka
Třída/značka: 

facebook

Náhodný výběr perokreseb, kreseb a ilustrací na tomto webu

Liška dává dobrou noc
Liška dává d...
Bulterier v obleku
Bulterier v...
Jezevčík
Jezevčík
Prachovské skály
Prachovské s...
M. Budějovic...
Pohádka
Pohádka


Copyright © 1992 - 2023. All Rights Reserved.