Váš reklamní servis

Spustili jsme shop - trička, mikiny, hrníčky - ilustrace z tohoto webu. Pokud perokresba tam není zařazena napište nám a my ji do e-shopu přidáme.

Adresa:  Originální potisk textilu | Vendy atelier

Voják

Perokresba © Miroslav Vomáčka

Voják je člověk, který je součástí ozbrojených sil a jeho hlavní úlohou je bránit zemi, stát nebo jinou organizaci, kterou reprezentuje. Voják plní mnoho různých funkcí, včetně:

  • Obrana území a obyvatelstva před vnějšími hrozbami, jako jsou útoky nepřátelských sil, teroristické útoky nebo přírodní katastrofy.
  • Účast v bojových operacích a misech v rámci mezinárodních konfliktů a mírových operací pod vedením vlády nebo mezinárodních organizací.
  • Podpora civilních úkolů, jako jsou humanitární mise, výstavba a obnova infrastruktury a podpora výzkumu a vývoje nových technologií.
  • Dodržování zákonů a ochrana bezpečnosti a pořádku, například při potlačování nepokojů nebo kontrolních činnostech na hranicích.

Vojáci jsou trénováni k tomu, aby dokázali rychle a efektivně reagovat na různé situace a aby mohli svou úlohu plnit co nejlépe. Vojáci musí být schopni spolupracovat s ostatními vojáky a s civilními vůdci, aby mohli úspěšně řešit různé výzvy a problémy.

Text: umělá inteligence.

Foto: 
Voják - perokresba Miroslav Vomáčka
Třída/značka: 

Náhodný výběr perokreseb, kreseb a ilustrací na tomto webu

Svatý Floria...
Eva
Zámek Jaroměřice nad Rokytnou
Zámek Jaromě...
Přátelství
M. Budějovic...
Polski Fiat 125p
Polski Fiat...


Copyright © 1992 - 2023. All Rights Reserved.