Váš reklamní servis


Na tomto webu je téměř 4000 perokreseb. Pokud jste narazili na takovou, která by vás potěšila například na tričku, hrníčku, mikině..., stačí přejít na náš e-shop a vyplnit objednávku (velikost, barvu trička, adresu...). Do poznámky vložit odkaz na poptanou ilustraci která je na těchto stránkách a není zařazena na e-shopu. Cena bude stejná jako položka na e-shopu.


 Odkaz na e-shop je vendyshop.cz 
 

Jawa

Perokresba © Miroslav Vomáčka

Logo značky Jawa má dlouhou a bohatou historii, která se vyvíjela spolu s vývojem samotných motocyklů. První logo Jawa bylo zavedeno již na začátku 20. století, kdy byla značka založena. První logo Jawa zobrazovalo jednoduchý ovál s nápisem "Jawa" uvnitř. Tento jednoduchý design symbolizoval začátek této motocyklové značky a jednoduchost prvních motocyklů, které byly vyvíjeny. Během první světové války se logo Jawa stále vyvíjelo, přičemž do designu přibyly složitější prvky, jako například orlice a hvězdy, které měly symbolizovat odvahu a úspěch na bojišti. V 50. a 60. letech 20. století, když se motocykly Jawa staly velmi populárními a rozšířily se po celém světě, logo prošlo dalšími změnami. Byly přidány modernější prvky a logo dostalo podobu, kterou známe dodnes - písmena "Jawa" ve specifickém fontu s hvězdou nad písmenem "J". 
V současnosti je logo Jawa stále známým a uznávaným symbolem motocyklového průmyslu. Jeho jednoduchý, ale ikonický design odráží dlouhou tradici a kvalitu motocyklů Jawa. Značka Jawa se stala legendou motocyklového průmyslu a její logo je důležitou součástí této legendy, připomínající nám bohatou historii a vynikající dědictví této značky.

vendyshop.cz

Třída/značka: 

facebook

Náhodný výběr perokreseb, kreseb a ilustrací na tomto webu

Hrotovice
Hrotovice
Úředník
Škoda Rapid 1.6 TDI MT
Škoda Rapid...
Aldebaran Balvert's - barzoj - ruský chrt
Aldebaran Ba...
Veverky
Veverky
Hřib (Boletus)
Hřib (Boletu...


Copyright © 1992 - 2023. All Rights Reserved.