Váš reklamní servis

Kategorizace obsahu, různé třídění dle nastavených parametrů Textový editor pro formátování obsahu

www stránky

Vytvoříme Vám WWW stránky v duchu použitých reklamních materiálů Vaší firmy nebo Vám navrhneme celkový koncept prezentace na webu. Stránky mohou obsahovat běžnou grafiku obvyklou na webu nebo animaci i originální ilustraci. Díky instalací redakčního systému Drupal většinou naplňujeme 1 - 3 stránky pro domluvení grafiky webu a zákazník si pak na základě uživatelského prostředí naplňuje po zaškolení web sám z kteréhokoli PC. Stačí jen připojení na internet za použití webového prohlížeče (Opera, Mozilla, Google Chrome, Internet Explorer...). Web je nastaven tak, aby případné aktualizace byly možny provádět i z mobilů připojených na internet. 

Nabízíme možnost fotografického zpracování nebo ilustrace Vašich výrobků pro snadnější orientaci potencionálního návštěvníka stránek.

Redakční systém Drupal umožňuje přímo zasahovat do obsahu stránky webu, editovat je, mazat a vytvářet nové stránky, ankety, možnost komunikace přes vlkádání komentářů registrovaných nebo neregistrovaných návštěvníků web stránek nebo možnost vedení vlastního e-shopu kde si můžete sami celý obsah katalogových položek vkládat, zadávat parametry atributů pro výběr a možnost sledování zakázky od pokladny až k expedici zboží. 

Zaškolování do redakčního systému je řešeno osobně nebo přes komunikační program Skype na dálku. Přes Skype nejčastěji je řešena technická podpora z naší strany pro uživatele tohoto redakčního systému, takže není třeba se bát nějakého dojíždění. Řazení fotogalerie je vyřešeno automatickou optimalizací a vkládání obrázků do textového bloku je vyřešeno modulem insert s automatickou volbou animačního propojení na velký zdrojový obrázek. Editace a vytváření obsahu webu je už s maximální pohodlností.

 
Redakční systém Drupal Vám nainstalujeme a nakonfigurujeme. Námi navržená grafika, instalace systému a jeho nakonfigurování, nastavení práv pro různé uživatele - cca 3000,- Kč (jednorázový poplatek). 

Nadstavba na redakční systém může být e-shop Ubercart. V případě zájmu jej nainstalujeme a nastavíme položky pro vytváření kategorizaci produktů, provázání na nákupní košík atd. Zaplatíte jen jednorázový poplatek 3000,- Kč. 

Redakční systém a i e-shopy vyžadují aktualizaci zásuvných modulů.

Nabízíme Vám za paušální poplatek 100,- Kč měsíčně tuto službu. Můžeme být nadále administrátoři vašeho webu a postaráme se pravidelně o veškeré aktualizace a kontrolu funkčnosti všech modulů redakčního systému a poskytneme vám technickou podporu v případě vzniklých problémů. 

Aby webové stránky mohly fungovat, je třeba registrace doménového jména a pronájem hostingového prostoru pro běh redakčního systému. Využíváme nabídky firmy C4.cz, která v součastnosti nabízí za roční poplatek 1200,- Kč (bez DPH) kvalitní podmínky pro běh webů. V případě zájmu registraci či převod už existující web prezentace bezplatně zajistíme. Tím se vyhneme pozdějšímu složitému administračnímu autorizování. U firmy C4 máme nastaveno jednotné admin prostředí pro všechny weby a vy budete mít přístup jen do svého doménového jména a prostoru. Vlastníkem domény jste vy se smluvním vstahem k poskytovateli hostingu. Pokud by jste si přáli zůstat u starého hostingu který již vlastníte zjistíme zda redakční systémy mohou na tom programu běžet. U poskytovatele hostingu C4.cz je běh Drupalu odzkoušen a běží bez problémů.


V referencích u Českého hostingu VENDY atelier je zařazen na třetí pozici jako partner v množství realizovaných webů.

http://www.webhosting-c4.cz/tvorba-webovych-stranek.cz


Ukázka vkládání obsahu do virtuální galerie kreseb

 

Demonstrace pokročilejšího využití možností redakčního systému - vkládání klikacích obrázků na jakoukoli pozici v textu. Obrázky budou mít automaticky vygenerovanu miniaturu.

Dále je zde ukázáno jak odstranit formátování z textu. Použití fotogalerie u článku a vytvoření tlačítka k tomuto článku.

 

 Redakční systémy Drupal:

 Nutriční poradenství - Gabriela Tomanová Kuchyně Radek Tvrdý Vodácký oddíl Moravské Budějovice Agrovýkup

 Hudební slavnosti - Mirka strejčková Výtvarné kurzy  Ivo Strejček ZŠ Pavlice

 Truhlářství Josef Čurda  MUDr. Josef Salač Zlaté Kapradí http://www.kovonovak.cz

CA Fisherman   Zahradnictví Vejtasa DB Studio 

   Milan Břečka Kámen přírodní Josef Balek - obrazy 

 

 

  


Copyright © 1992 - 2019. All Rights Reserved.