Váš reklamní servis

Kategorizace obsahu, různé třídění dle nastavených parametrů Textový editor pro formátování obsahu

www stránky

Vytvoříme Vám WWW stránky v duchu použitých reklamních materiálů Vaší firmy nebo Vám navrhneme celkový koncept prezentace na webu. Díky instalací redakčního systému Drupal většinou naplňujeme 1 - 3 stránky pro domluvení grafiky webu a zákazník si pak na základě uživatelského prostředí naplňuje po zaškolení web sám z kteréhokoli PC. Stačí jen připojení na internet za použití webového prohlížeče (Opera, Mozilla, Google Chrome, Internet Explorer...). Web je nastaven tak, aby případné aktualizace byly možny provádět i z mobilů připojených na internet. 

Zaškolování do redakčního systému je řešeno osobně nebo přes komunikační program Skype na dálku. Přes Skype nejčastěji je řešena technická podpora z naší strany pro uživatele tohoto redakčního systému, takže není třeba se bát nějakého dojíždění.  

Aby webové stránky mohly fungovat, je třeba registrace doménového jména a pronájem hostingového prostoru pro běh redakčního systému. Využíváme nabídky firmy C4.cz, která v součastnosti nabízí za roční poplatek 1200,- Kč (bez DPH) kvalitní podmínky pro běh webů. V případě zájmu registraci či převod už existující web prezentace bezplatně zajistíme. Vlastníkem domény jste vy se smluvním vstahem k poskytovateli hostingu. Ukázka vkládání obsahu do virtuální galerie kreseb

 

Demonstrace pokročilejšího využití možností redakčního systému - vkládání klikacích obrázků na jakoukoli pozici v textu. Obrázky budou mít automaticky vygenerovanu miniaturu.

Dále je zde ukázáno jak odstranit formátování z textu. Použití fotogalerie u článku a vytvoření tlačítka k tomuto článku.

 

 

 

  

 Textilní rouška

Šijeme textilní roušky


Copyright © 1992 - 2019. All Rights Reserved.