Váš reklamní servis


Na tomto webu je téměř 4000 perokreseb. Pokud jste narazili na takovou, která by vás potěšila například na tričku, hrníčku, mikině..., stačí přejít na náš e-shop a vyplnit objednávku (velikost, barvu trička, adresu...). Do poznámky vložit odkaz na poptanou ilustraci která je na těchto stránkách a není zařazena na e-shopu. Cena bude stejná jako položka na e-shopu.


 Odkaz na e-shop je vendyshop.cz 
 

Caudron G3

Perokresba © Miroslav Vomáčka

Caudron G3 bylo francouzské stíhací letadlo, které vstoupilo do služby během první světové války. Bylo navrženo bratry Caudronovými a poprvé se objevilo na frontě v roce 1914.

Caudron G3 byl nasazen ve velkém množství během první světové války a stal se jedním z nejvýznamnějších letadel této doby. Francouzská armáda používala Caudron G3 jako stíhací letadlo, průzkumné letadlo, bombardér a pro ochranu letišť. Letadlo se také stalo populárním u vojenských pilotů v mnoha dalších zemích, jako jsou Rusko, Itálie, Belgie a Velká Británie.

Po skončení první světové války bylo letadlo Caudron G3 postupně nahrazováno modernějšími letadly. Nicméně, díky svému významu v historii letectví, se několik exemplářů Caudronu G3 dochovalo do dnešní doby a můžeme je vidět na leteckých muzeích po celém světě.

Foto: 
Caudron G3 - perokresba Miroslav Vomáčka
Caudron G3 - perokresba Miroslav Vomáčka
Třída/značka: 

facebook

Náhodný výběr perokreseb, kreseb a ilustrací na tomto webu

Koloušek
snění
snění
URSUS 1604
URSUS 1604
Ogar 250 příplatková verze
Ogar 250 pří...
Rudolf Švaříček
Rudolf Švaří...
Mravenec
Mravenec


Copyright © 1992 - 2023. All Rights Reserved.